× ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ ARAÇLARIMIZ REFERANSLARIMIZ TEKLİF AL İLETİŞİM

  Evden eve taşıma denildiğinde akla ilk nakliyat gelmektedir. Nakliyat ise taşınacak olan eşyaların bulunduğu evden alınarak götürülmesi gereken adrese nakliyesi işlemidir.

 Ancak bu işlem nakliyeyle sınırlı olmadığından, teknik beceri ve donanım gerektirmektedir. Konuda uzman, profesyonel kişilerce yerine getirilmelidir.

 

 Nakliye öncesinde mobilyaların demontajları yapılıp, mobilyaları cinsine uygun şekilde ambalaj malzemeleriyle sarılıp paketlenerek eşyaların zarar görmesinin önüne geçilir. Taşınılan yeni adreste eşyaların ambalajlarından çıkartılıp eşya sahibinin gösterdiği yerlere yerleştirilir. Ayrıca önceden demonte edilen mobilyaların montajları yapılmaktadır.

 

 Düzgün bir eskişehir evden eve nakliyat için dikkate alınması gereken ilk şey kaliteli bir firma ile anlaşma olmalıdır. Şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık birbirlerinden çok farklıdır ve birçok farklı kriteri ve zorlukları bulunmaktadır. Bu durum yüzünden ise evden eve taşımacılık da fiyat konusunda değişiklikler olmaktadır.

Pill Digital